Címkearchívumok: DNS

Egy távérzékelő beszél az emberiség történetének legnagyobb eltitkolásáról – leleplezés és felkavaró tartalom

Bár felkavaró lesz a tartalom – számomra mindennapi valóság

Ugyan a levél címében azt írtam, hogy felkavaró tartalom következik, számomra ez a mindennapi valóság.

Az emberiség a mai formájában nem őshonos a Földön. Az Ingás tanfolyamon sok szó esik arról, hogy emberek százezrei olyan traumáknak a nyomait hordozzák az életükben, hogy valakik eltérítették őket.

Más fajok – hüllők, reptiliánok… – vizsgálták őket. Jó esetben csak vizsgálták őket. Sok ismerősöm tudja, hogyan manipulálták a tudatát vagy vitték el őt. Erről órákig tudnék beszélni nektek.

Rejtett parancsok és tudati manipuláció

Mindez azért jutott most eszembe, mert az utóbbi napokban több olyan konzultációm volt, ahol a kliensek fejébe rejtett és manipulatív parancsok voltak beültetve és ezzel manipulálták őket.

Tekints nyugodtan úgy erre, mint egy patkánykísérletre, ahol a patkányokat most emberek helyettesítik. Ezeknek az embereknek sokszor tönkrement az élete. Alkoholisták lettek, mert nem akartak ezeknek a parancsoknak engedelmeskedni. Mások nárcisztikusak lettek vagy borzasztó dolgokat követtek el ezeknek a parancsoknak a hatására.

Amerikában már vannak olyan hipnoterapeuták és pszichológusok, akik ezeknek az embereknek a hipnózis során való gyógyítására szakosodtak.

A sokat emlegetett háttérhatalom emberei mindenesetre közülük kerülnek ki. Azok a vezetők, akik viszont nem közülük kerülnek ki, azokat pedig ők uralják.

Egy amerikai távérzékelő nő videója magyarul

Ma nem a saját írásomat szeretném veletek megosztani, hanem egy bűbájos, fiatal amerikai távollátó (Elizabeth April), vagyis  REMOTE WIEVER hölgy videóját fordíttattam le a mesterséges intelligenciával, hiszen nem mindenki beszél angolul.

A videót itt nézheted meg.

Ha jobban szeretsz olvasni, akkor ide másolom a videó szövegét.

 

———–

Az emberiség történetének legnagyobb eltitkolása – leleplezés
/felkavaró tartalom/

Bevezetés a mindenség elméletébe

Ma valóban a mindenség elméletét fogom elmagyarázni. Belemegyek abba, hogy kik is valójában az emberi lények, és mi az emberi történelem két legnagyobb eltitkolása – mindez abból, amit a saját távérzékeléseim során láttam, térben, időben és az emberiség történetében, ami óriási dolog.

Beszélni fogunk az emberi lények jelentőségéről,

  • magának az életnek a céljáról,
  • és arról is, hogyan lehet visszafordítani az öregedést, ami elég őrülten hangzik.

elizabethrpilril.com

 

Jelenlegi globális problémák és összeesküvések
  • Itt vannak az Epstein-aktáka
  • a globális háborúk,
  • a szenvedés,
  • a korrupció,
  • furcsa időjárási események,
  • a globális pénzügyi válság.

Vagyis rengeteg minden történik a Föld bolygón. És nagyon sok összeesküvés is jelen van.

Tudod, hogy szeretek belemenni az összeesküvésekbe. Szeretem feltárni a különböző háttérszándékokat. Azért, mert szeretem megérteni az igazságot az illúzió mögött, a programozás mögött, a kivetítés mögött, és amögött, amit el akarnak hitetni velünk.

Kíváncsi ember vagyok, de szkeptikus is. Amióta először kiléptem a testemből, és át tudtam menni a szomszéd szobába, hogy ránézzek a kollégiumi szobatársamra, nagyon nagy kérdéseim vannak.

A saját, önálló távérzékelési tapasztalataim által sokat meg tudtam válaszolni az emberiség legnagyobb kérdései közül. Ma pedig nagyon sok információt fogok behozni, és megválaszolom ezeket a kérdéseket nektek.

Szóval kapaszkodjatok.

A legnagyobb eltitkolás feltárása

Minden összeesküvés, minden háttérszándék, minden eltitkolás, minden figyelemelterelés jelenleg azt a legnagyobb információt takarja el, amit feltártam és láttam.

Nem várhatom el személyesen senkitől, hogy elhiggye, amit mondok, mert nincs közvetlen, első kézből származó tapasztalata ezzel a tudással és információval kapcsolatban. Ennek ellenére, ha rezonál veled, akkor neked szól. Ha nem rezonál veled, akkor nem neked szól.

Mindazt, amit most elmondok, én közvetlenül távérzékeléssel láttam. Nem könyvből olvastam. Nem dokumentumfilmből néztem. Nem valaki más mondta nekem. Én magam érzékeltem közvetlenül.

De ahogy mondtam: fogadd el vagy hagyd. Azt gondolom, hogy sok kérdésre választ fog adni.

Kezdjük az első hatalmas eltitkolással, amellyel nem mindenki ért egyet. Mondjuk ki úgy, ahogy van.

 

 Bevezetés a reptilián irányításba

Ezt az egész világot egy bolygón kívüli civilizáció irányítja.

Itt vannak

  • az Epstein-akták,
  • az emberkereskedelem,
  • a kannibalizmus,
  • a rituális bántalmazás,
  • sok nyugtalanító korrupciós részlet kerül napvilágra.

És most mindenki azt kérdezi: hogyan tehetnek ilyet emberek más emberekkel?

Nos, a válasz: nem emberek teszik ezt más emberekkel.

Ezeket a dolgokat reptilián lények teszik velünk, többféle okból.

Szeretnék belemenni a reptiliánok mély történetébe, hogy jobban megértsétek, miért vannak itt, miért ez az egész akkora eltitkolás, miért neheztelnek ránk valójában, és miért érzik úgy, hogy ez a bolygó az övék.

A) földönkívüliek léteznek
B) egy földönkívüli faj irányít minket.

Az egyik ok, amiért a földönkívüliek létezését eltitkolták, az az, hogy általánosságban is mondhatjuk: a Föld egyik legnagyobb eltitkolása az idegenek vagy földönkívüliek létezése.

Igen, a NASA hazudik. Szerintem ezt mindannyian tudjuk.

De a földönkívüliek létezésének eltitkolása azért történt, mert ha ez közismert tény lenne, akkor az emberek talán rájönnének arra is, hogy már jó ideje egy földönkívüli faj irányít minket.

Arról nem is beszélve, hogy akkor nem tudnának ugyanúgy irányítani minket vallásokkal, például a katolicizmussal. Mert elkezdenénk kérdezni:

  • Akkor kik az angyalok?
  • Akkor ki az ördög?
  • Akkor kik a démonok?
  • Mik azok a lények, amelyek az égből jöttek?
  • Ki Isten valójában?
  • Ki teremtett minket ténylegesen?

Sok oka van tehát annak, hogy eltitkolták a földönkívüliek létezését. Azt hiszem, ebben szerepet játszik a vallási irányítás is, de végső soron arról van szó, hogy a reptiliánok állnak az árnyékkormány mögött.

Ők állnak a háborúk mögött. Ők állnak a kannibalizmus mögött. Ők állnak az Epstein-akták mögött.

Nem emberek teszik ezt más emberekkel.

Sőt, ha emberek emberi húst fogyasztanának, van egy betegség, amit el lehet kapni, és viszonylag könnyen bele lehet halni az emberi hús fogyasztásába.

De, amikor a reptiliánok fogyasztanak embereket – tudom, ez zavaró, de mindegy, ez az igazság, és láttam, láttam az emberi történelem során -, ez nem új dolog.

 

C) Amikor a reptiliánok embereket fogyasztanak, akár a vérüket, akár a húsukat, akkor visszafordítják az öregedésüket.

(Mj.: Érdemes megnézned a Netflixen a Nyugdíjas forradalmárok című filmet, ami épp erről szól emészthető formában. Ez a film is a a Földön érvényben lévő közzétételi kötelezettség miatt készült el. Hajdú Ildikó)

Vicces módon láttam egy mémet Instagramon, amin Ellen DeGeneres szerepelt. Valami olyasmi volt rajta, hogy „a fiatalos megjelenésem, amikor babákat fogyasztok”, és ő fiatalosan néz ki, majd „amikor elfogy az adrenokróm”, és akkor öregnek látszik.

(Megjegyzés: Mi az adrenokróm?

Az adrenokróm egy kémiai vegyület, amely az adrenalin oxidációjából keletkezik.  Sötét, lilás-vöröses színű anyag.
A neve is ebből jön: adreno- = adrenalin, -króm/chrome = szín.
adrenalin → oxidáció → adrenokróm

Köze lehet pszichés állapotokhoz, például a skizofréniához. Állítólag elit csoportok emberekből vagy gyerekekből nyerik ki, a fiatalító vagy a tudatmódosító hatása miatt. A tudomány ezt vitatja, mert szerintük ez az anyag laborban is előállítható, tehát nem kell hozzá emberi forrás. De mindnyájan tudjuk, mekkora különbség van felszívódás szempontjából az organikus és a szintetikus származásnak. Az organikus anyagok, mindig jobban fel tudnak szívódni. Illetve a tudományt is ők irányítják, ezért sem tudtak tudományos bizonyítékot találni arra, hogy ennek az anyagnak van bármilyen hatása.)

Számomra ez azért vad, mert én ezt már nagyon régóta látom. Elképesztő, hogy ez már mémként is megjelenik. Elképesztő, hogy mások is kezdenek ráérezni az igazságra.

Tehát ez az egyik eltitkolás.

Két nagy eltitkolás van. Az első legnagyobb eltitkolás az, hogy az egész világot reptiliánok irányítják.

Ahogy mondtam, nem mindenki hiszi ezt el.

Sokan azt mondják:

„Igen, a klónozást még el tudom fogadni. Klónok léteznek, a klónozás valós. De reptiliánok? Na, kizárt.”

És én erre azt mondom: rendben, még nem tartunk ott, de haladunk.

Beszéljünk tehát a reptiliánok történetéről. Miért vannak itt, kik ők, miért hiszik azt, hogy ez a bolygó az övék, és miért gyűlölik annyira az emberi lényeket.

Ezután belemegyünk a második legnagyobb eltitkolásba, ami meg fogja magyarázni, ki vagy, miért vagy itt, és őszintén szólva magának az életnek az egész célját is.

Elég epikus lesz.

A reptiliánok története és hatásuk

A reptiliánok története abból, amit a saját távérzékelési utamon láttam, egészen az ősi emberi történelemig vezet vissza.

Sőt, nem is csak ősi emberi történelemről beszélünk. Olyan időkről beszélünk, amelyek még a neandervölgyiek előtti korszakhoz tartoznak. Körülbelül 500-600 ezer évvel ezelőtt.

A reptiliánok máshonnan jöttek. Nem itt fejlődtek ki, mondjuk így. Egy másik bolygóról érkeztek. Leszálltak erre a bolygóra, és azonnal a Föld legfejlettebb, legintelligensebb fajává és civilizációjává váltak.

Később megjelentek a dinoszauruszok. Amikor a dinoszauruszok itt voltak, ők voltak a bolygó legintelligensebb és legdominánsabb faja.

A reptiliánok elég nagyok. Nagyjából 2,4-3 méteresek. Zöldek, különböző árnyalatú zöldek. Néha világoszöld pikkelyeik vannak, néha sötétebb, mély, mohazöld pikkelyeik.

Az arcuk is változhat. Amit én láttam, az alapján néha tüskék vannak rajtuk, néha nincsenek. Olyan, mintha kis szarvacskák lennének körülöttük, de nem mindig.

Attól függően, hogy az evolúciós fajuk vagy alfajuk honnan származik,

  • némelyiküknek farka van – nagy, hosszú farka -,
  • némelyiküknek még szárnya is van,
  • másoknak nincs sem farka, sem szárnya, és inkább humanoid formájúak.

Nagyon hosszú, undorító nyelvük van. Szuper hosszú nyelvük. Nem is értem, hogyan fér el az a nyelv a szájukban. Nem tudom, feltekeredik-e vagy valami ilyesmi. Bizarr.

Szóval nagyon-nagyon régen jöttek ide, és jó ideig itt voltak.

A bibliai nefilimek vagy annunakik

Aztán egyszer csak megjelent a Földön egy óriási humanoid faj. Ezeket tekinthetjük azoknak az óriásoknak, amelyekről a Biblia beszél. Egyesek nefilimeknek nevezik őket, mások anunnakiknak.

Amit én láttam, az ezek az óriás emberek voltak.

Amikor ezt távérzékeléssel láttam, még 2010-ben, nem is tudtam, hogy létezik olyan faj, amit reptiliánoknak hívnak. Ezért dinoszaurusz-lényeknek vagy dinoszaurusz-embereknek neveztem őket, mert nekem úgy néztek ki. Nem volt rá nevem.

A másikakat pedig óriás embereknek neveztem, mert nekem annak tűntek.

Amit akkor láttam, az az volt, hogy a reptiliánok már itt voltak. Aztán ez az óriási humanoid faj megérkezett. Ők erőforrásokat akartak kitermelni a Föld bolygóról.

Először maguk kezdték el csinálni, de nem volt elég emberük, erőforrásuk, óriásuk, vagy nevezzük akárminek. Ezért megkérték a reptiliánokat, hogy segítsenek nekik kitermelni ezeket az erőforrásokat a Földön.

A reptiliánok erre azt mondták:  „Kizárt. Nem fogunk nektek dolgozni. Ez nevetséges.”

Ezután az anunnakik fogták az emberi lények egy nagyon ősi változatát – nem a neandervölgyieket, hanem még az előttieket, nem tudom pontosan, nem vagyok régész -, és összekeverték a saját DNS-üket ezzel a korai emberi formával.

Így hozták létre az emberek első generációját, amelyeket valójában az anunnakik rabszolgáinak teremtettek.

Az egyik legdominánsabb dolog, amit láttam, az volt, hogy ezek a humanoid rabszolgák nem tudtak önállóan szaporodni. Így lettek megteremtve, hogy korlátozzák a népességünket, hogy ne tudjunk csak úgy elszaporodni és kicsúszni az irányítás alól.

Aztán az első generáció, második generáció, harmadik generáció után – tehát az emberi lények első változatainak több generációja után – az anunnakiknak még mindig nem volt elég erőforrásuk. Még mindig ki kellett termelniük ezeket az erőforrásokat a Földön.

Az ember eredete és az anunnakik

Nem tudtak elég rabszolgát létrehozni ahhoz, hogy elvégezzék, amit akartak.

Ezért megadták nekünk a képességet, hogy önállóan szaporodjunk, újrateremtsük magunkat, vagyis utódokat hozzunk létre. Ez hatalmas lépés volt a fejlődésünkben.

Ekkor a reptiliánok azt mondták:

„Hé, ti most létrehoztatok egy egész civilizációt a mi bolygónkon. Mi is részt akarunk venni ebben.”

Amit én láttam, az alapján az anunnakik segítettek a reptiliánoknak abban, hogy az ő DNS-üket is összekeverjék az emberi lényekével.

Később az anunnakikra úgy tekintettek, mint istenekre, mert technológiailag nagyon fejlettek voltak, fejlett technológiával rendelkeztek.

A reptiliánokra, vagy ahogy én neveztem őket, dinoszaurusz-lényekre pedig úgy tekintettek, mint a felügyelőkre. Olyanok voltak, mint a rabszolgatartók, hajcsárok vagy az emberek menedzserei.

Ez a dinamika jó ideig fennállt.

A Galaktikus Föderáció rendet tesz

Ugorjunk előre az ókori Egyiptomba. Ez egy nagyon izgalmas jelenet volt.

Ekkor már ott voltak a piramisok, a három nagy fő piramis. Én az ókori Egyiptomot figyeltem, és egyszer csak egy hatalmas UFO ereszkedett le.

Olyan hatalmas volt, hogy egész ókori Egyiptom fölött eltakarta a Napot. Körülötte pedig volt néhány kisebb UFO is.

Ebben az időben nemcsak az anunnakik voltak jelen, hanem a reptiliánok is nyíltan járkáltak. Teljesen láthatóan. És ott voltak a kék madárszerű lények is, vagyis a madáremberek.

Többféle faj is jelen volt akkoriban.

Ezek a hatalmas űrhajók megérkeztek. Ezt láttam a távérzékelésem során. Az űrhajók a Galaktikus Föderációhoz tartoztak, vagyis egy földönkívüliekből álló szervezethez, akiket én afféle „jófiúknak” látok. Mintha ők lennének ennek a galaxisnak az irányító testülete.

Leszálltak, és lényegében ezt az üzenetet közvetítették az ókori Egyiptomnak, de valójában az egész bolygó civilizációjának:

„Többé nem avatkozhattok be. És többé nem mutatkozhattok az emberi lények előtt.”

Lényegében azt mondták:

„El kell hagynotok ezt a bolygót. Többé nem avatkozhattok bele az emberek fejlődésébe.”

Ekkor az anunnakik azt mondták:

„Rendben, semmi gond. Egyébként is elmegyünk. Amit akartunk, azt már régen megszereztük, azóta csak itt lógunk.”

Így az anunnakik nagyon könnyen elhagyták a bolygót.

A reptiliánok viszont akkor azt mondták:

„Semmiképpen. Mi nem hagyjuk el a Föld bolygót, mert ez a mi bolygónk. Mi voltunk itt először, aztán megteremtették az embereket, és mi nem megyünk el.”

Azt azért elmondom, hogy volt egy részük, akik elmentek. Ők azt mondták:

„Igen, szerintem itt az ideje továbblépni.”

Tehát a reptiliánok egy nagyon kis része valóban elhagyta akkor a bolygót. De a többségük itt maradt. Ekkor szakadás történt közöttük.

A reptiliánokon belüli megosztottság úgy nézett ki, hogy a többségük – szerintem az akkori földi reptiliánok 80-90 százaléka – a föld alá vonult. A Galaktikus Föderáció kényszerítette őket a föld alá.

Többé nem avatkozhattak be, és nem mutatkozhattak az emberek előtt.

A másik körülbelül 10 százalék viszont teljesen dühös volt. Ők voltak a reptiliánok vezetői, a reptilián királyi réteg, vagyis a felső-felső szintjük.

A reptilián terv:
az emberi forma felvétele és háttér hatalom kialakítása

Ők kidolgoztak egy tervet.

Használták a technológiájukat – egyrészt azt a fajta technológiát, amit mi technológiának gondolunk, másrészt biológiai technológiát is.

A) A reptiliánok képesek alakot váltani, kicsit úgy, mint a kaméleonok. Ezért elkezdték fejleszteni azt a biológiai technológiát, amellyel emberi formát tudtak felvenni.

B) Emellett létezett teljes emberi megszállás vagy teljes emberi testátvétel is. Csak akkor tudtak átvenni egy emberi testet, ha annak az embernek nagy mennyiségű reptilián DNS-e volt.

Így indult el az a folyamat, hogy a föld alá kényszerítették őket, hogy többé ne avatkozzanak be az emberek életébe. Ebből aztán egy csendes átvétel és csendes irányítási mechanizmus alakult ki.

Ezt megelőzően az embereket hosszú ideig átvették és irányították.

 

Legalább 15-20 különböző földönkívüli faj DNS-e van bennünk.

Azt is elmondom, hogy addig az időpontig sok más földönkívüli is érkezett a Földre, hogy a DNS-üket összekeverjék az emberi DNS-sel.

Tudom, őrülten hangzik, de ez vezet el a következő nagy leleplezésemhez, a Föld második legnagyobb eltitkolásához.

A plejádiak az ősi Lemúria idején érkeztek.
Az angyali lények az ősi Lemúria és Atlantisz előtt, alatt és után is jelen voltak.
A szürkék is megérkeztek, és elkezdték összekeverni a DNS-üket a miénkkel.

Amit én hiszek, az az, hogy legalább 15-20 különböző földönkívüli faj DNS-e van bennünk.

Ez vezet el a következő legnagyobb eltitkoláshoz.

Ahogy a videó elején mondtam, az első legnagyobb eltitkolás a Földön az, hogy mindannyiunkat reptiliánok irányítottak és kontrolláltak.

És szeretnék megemlíteni valamit. Amikor 2010-ben mindezt megtudtam, nagyon dühös voltam. Nyilván senki sem tudta ezt. Legszívesebben a háztetőkről kiabáltam volna, de közben úgy éreztem, nem vagyok biztonságban, ha ezt teszem.

A legnagyobb kérdésem akkoriban az volt: hogyan engedhetik ezt meg?

 

Reptilián irányítás és a Galaktikus Föderáció

A legnagyobb kérdésem akkoriban az volt:

– Hogyan lehet ezt megengedni? Hogyan lehetséges ez?

Ott van a be nem avatkozás törvénye. Ott van a szabad akarat egyetemes törvénye. Hogyan tehetik ezt? Ez nem helyes.

Ha létezik Galaktikus Föderáció, akkor miért nem vet véget ennek?

Értem, ha dühös vagy. Én is dühös voltam. És pár havonta még mindig dühös leszek, és odarohanok a Galaktikus Föderációhoz, hogy megmondjam nekik a magamét.

Én ezt emberi hisztinek nevezem, mert egyszerűen rohadtul felbosszant.
Rendben. Összeszedem magam.

Két oka van annak, hogy a reptiliánok megúszhatták az emberiség elleni bűneiket.

Megfejtés 1.

Az egyik az, hogy az emberiség elleni bűneik valójában részei voltak az emberiség szerződésének, hogy megtapasztalja a polaritást.

És nemcsak a polaritás megtapasztalásáról volt szó, hanem arról is, hogy

a legalacsonyabb rezgésű frekvenciákat a DNS-ünkön keresztül tapasztaljuk meg,

amely reptilián DNS is.

Tudod, ugye? Mindannyiunkban van reptilián DNS.

Van, akiben több, mint másokban. De van bennünk plejádi DNS, angyali DNS, szürke DNS és sok másféle DNS is.

Amikor drogfüggőségbe csúszunk, amikor sok alkoholt iszunk, amikor depresszióssá válunk, amikor anyagiassá válunk, mohóvá válunk, ítélkezővé válunk, ragaszkodóvá válunk, vagy bármilyen alacsonyabb frekvenciába süllyedünk, akkor több reptilián DNS-t kezdünk kifejezni.

Használjuk a reptilián agyunkat, vagyis az üss, fuss vagy dermedj le mechanizmusokat. Ez a túlélési mechanizmus bennünk.

Tehát az egyik ok az, hogy engedélyezve volt nekik – vagyis volt, mert ez nemrégiben megváltozott -, hogy elkövessék ezeket az emberiség elleni bűnöket, mert az emberiségnek meg kellett tapasztalnia a polaritás sötétebb oldalát.

Azért kellett megtapasztalnunk a polaritás sötét oldalát, hogy megértsük, mit nem akarunk.

Remélhetőleg mindannyian meg tudjuk hozni ezt a választást.

Megfejtés 2.

A másik ok, amiért a reptiliánok ilyen sokáig megúszhatták ezt az egészet – ráadásul úgy, hogy szem előtt voltak -, az az, hogy az engedelmességünkön keresztül adunk beleegyezést.

 

Beleegyezés és alkalmazkodás az emberi társadalomban

Beleegyezés közönyön keresztül.
Engedelmesség közönyön keresztül.

A lényeg az, hogy

azért tudják megkerülni a szabad akarat törvényét, mert mi együttműködünk. Az engedelmességünkön keresztül adunk beleegyezést.

Ez alapvetően azt jelenti, hogy ők mindent elmondanak nekünk. Az illuminátusok, az egész rendszer – megadják nekünk az információt. Az igazság szem előtt van, és mi azzal egyezünk bele, hogy nem teszünk semmit.

Mit tehetünk?

Csak annyit kell tennünk, hogy felállunk, és nemet mondunk. Nem kell az utcán tüntetnünk. Nem kell tiltakoznunk, bármilyen furcsán hangzik is. Nem kell petíciókat aláírnunk.

Csak annyit kell tennünk belül, energetikailag, hogy azt mondjuk:

„Nem értek egyet az emberkereskedelemmel. Nem egyezem bele az emberiség elleni bűnökbe. Nem egyezem bele abba, amit a gyerekekkel tesztek. Nem értek egyet ezzel. És ez többé nem elfogadható.”

Mintha mindannyian ennyire kiábrándultak lennénk. Mintha mindannyian annyira beleragadtunk volna a boldog tudatlanságba, hogy elvesztettük a fonalat. Együttműködővé váltunk.

Ennyi.

Csak nemet kell mondanunk energetikailag, belül.

Ez tehát a legnagyobb eltitkolás. Ezért tudnak megúszni dolgokat a szabad akaratunk mellett.

Ne hangolódj rá a sugallt világ végére!

Sok prediktív programozást is végeznek. Például adnak nekünk egy filmet a világvégéről. Mi pedig azt mondjuk:

„Igen, ez valószínűleg meg fog történni.”

Aztán megtörténik. Azért, mert megfigyeljük. Ők jobban értik a kvantumfizikát, mint mi, abból a szempontból, hogy amire fókuszálunk, különösen ha érzelmileg reagálunk rá, azt végül megteremtjük.

Ne arra fókuszáljatok, amit nem akartok.

Egyénileg és kollektíven is beleegyeztek a programozásukba. Beleegyeztek a marhaságaikba. Elfogadjátok, mert együttműködők vagytok.

Mégegy nagy eltitkolás:
az ember mint hibrid

Íme a Föld második legnagyobb eltitkolása: az emberek hibridek.

Nem vagyunk emberek. Nem vagyunk harmadik dimenziósak. Nem vagyunk egyszerűek. Nem vagyunk a tér és idő keretei közé zárva.

Hihetetlenül erőteljes hibrid lények vagyunk.

Mi vagyunk a prófécia bolygója.

Mi egy hatalmas kísérlet vagyunk sok különböző földönkívüli számára.

Bennünk van a legmagasabb rezgésű DNS egy része. Ugyanakkor bennünk van a legalacsonyabb rezgésű DNS egy része is.

Az agyunknak csak körülbelül 8 százalékát használjuk. A DNS-ünknek csak körülbelül 10 százalékát használjuk.

Hogy lehet az, hogy a DNS-ünk 90 százaléka „hulladék DNS”?

Igen, persze, ne aggódj miatta. Semmi gond. A tudósok megnézték, és csak hulladék. Nincs rá szükségünk, igaz?

Ha alacsonyabb frekvencián vagyunk, akkor csak a bennünk lévő DNS-tulajdonságok körülbelül 10 százalékát fejezzük ki.

Mi lenne, ha 20 százalékát fejeznénk ki a DNS-ünknek?

Mi lenne, ha az agyunk 15 százalékát használnánk?

Gyerünk már! Miért nem tesszük fel ezeket a kérdéseket?

A második legnagyobb eltitkolás az, hogy hibridek vagyunk.

És a helyzet az, hogy ezek a reptiliánok rohadtul félnek tőlünk. Alumíniumot és báriumot akarnak permetezni az égre. Bele akarják tenni ezt a vizünkbe. Bele akarják tenni az ételünkbe.

Le akarnak tompítani minket, hogy ne kérdőjelezzük meg a valóság természetét. És még inkább, hogy ne kérdőjelezzük meg, valójában mennyire erősek vagyunk.

Ahogy napkitörések érnek minket, a Föld bolygó frekvenciája változik. És ahogy ez változik, a DNS-tulajdonságaink megnyílnak. Egyre érzékenyebbé válunk.

De ezzel az érzékenységgel együtt több mentális probléma, több depresszió és több szorongás is megjelenik, ami szintén alacsonyan tart minket.

Meg kell tanulnunk, hogyan navigáljunk ebben a valóságban kvantumértelemben és energetikai értelemben.

Az emberi lények története az, hogy nem természetes evolúció útján jutottunk ebbe az állapotba.

A bolygónkon jelen lévő technológiák nagy része valójában visszafejtett földönkívüli technológia.

És ahogy a reptiliánok megúszták az emberiség elleni bűneiket úgy, hogy úgy befolyásoltak minket, hogy észre sem vettük, találjátok ki, mi történt még.

Olyan szervezetek, mint a Galaktikus Föderáció, az emberiség hajnalától kezdve szintén befolyásoltak minket, úgy, hogy nem is tudtunk róla.

Magasan intelligens, fejlett földönkívüli lények úgy döntöttek, hogy emberként inkarnálódnak.

És amikor ezt megteszik, elveszítik minden emléküket.

Mégis ezt az áldozatot választjuk, hogy minden tudásunkat, információnkat, fényünket, szeretetünket, együttérzésünket és ítélkezésmentességünket átadhassuk az emberiség többi részének. Hogy megmutassuk az utat. Hogy megmutassuk, mire lennél képes, ha valóban felszabadítanád a legnagyobb DNS-tulajdonságokat a rendszeredben, a biológiádban.

Ez a testedben van.

Különleges vagy. Nem vagy normális. Nem csak ez az egyszerű, tudatlan emberi lény vagy.

Az emberi potenciál felszabadítása

Tiszta varázslat vagy.

Nézzük csak Jézust.

Én úgy hiszem, hogy Jézus olyan valaki volt, aki hozzáfért magasabb rezgésállapotokhoz, szó szerint felszabadított DNS-t a biológiájában, valószínűleg plejádi és angyali DNS-t, amely lehetővé tette számára, hogy szembemenjen a fizika törvényeivel.

Ennyire erősek vagyunk.

Tudott vízen járni. Tudott lebegni. Meg tudta gyógyítani a vakokat. Én hiszem, hogy megtette ezeket.

Nem, nem vagyok vallásos.

Egyszerűen azt hiszem, hogy Jézus galaktikus önkéntes volt.

És hiszem, hogy a Krisztus-tudatosság visszatér. Hiszem, hogy Jézus visszatér, de nem úgy, ahogy feltételezzük.

Ez az erő, ez az energia, ez az együttérzés, ez a feltétel nélküli szeretet, ez a frekvencia visszatér – bumm – mindannyiunkba.

Mi is képesek vagyunk erre.

Tudni akarod, hogyan? Elmondom.

Két dolog.

Az első:  A kvantummechanika azt mondja, hogy a hitünk és a fókuszunk teremti a körülöttünk lévő valóságot. Amit hiszel, azt megjeleníted.

Ez tudomány, emberek. Ez nem valami manifesztációs hókuszpókusz. Ez az igazság.

Hidd el, hogy erőteljes vagy. Hidd el, hogy van benned szunnyadó DNS, mert van.

Mert ez tudomány. Kitöltöm neked az üres részeket: igen, földönkívüliek, de ez tudomány, rendben?

Felszabadíthatod a szunnyadó DNS-edet egyszerűen azzal, hogy magasabb rezgésre kerülsz.

Tudom, hogy őrülten hangzik, de igaz. És a lelked tudja, hogy igaz. Azért nézed ezt, mert tudod, hogy igaz. A tested libabőrös lesz, mert tudja, hogy igaz.

Hidd el, és elkezded megtapasztalni.

A második dolog, amit javaslok: emeld magad a következő rezgésszintre több megbecsülés és hála által.

Komolyan mondom.

Már az a tény, hogy meg tudod nézni ezt a videót, azt jelenti, hogy van internet-hozzáférésed, vagyis jobb helyzetben vagy, mint a világ körülbelül 20 százaléka.

Az a tény, hogy megnyitod a csapot, és tiszta – vagy viszonylag tiszta – víz folyik belőle, a fluorid vagy bármi más ellenére is, sokat elmond. A világ nagy részének ez nem adatik meg.

Tető van a fejed fölött.

Persze, lehet, hogy anyagilag küszködsz, de veszel Starbucksot, Dunkin’ Donutsot vagy Tim Hortonst? Akkor van kiváltságod.

Nagyon sok mindenért lehetünk hálásak.

Sétálj el egy virágzó virág mellett, és egyszerűen állj meg egy pillanatra, és vedd észre, milyen gyönyörű az élet.

Minél többet tudod ezt megtenni, annál magasabbra emelkedik a rezgésed.

Minden egyes alkalommal, amikor képes vagy értékelni valamit és hálát tartani magadban, magasabb rezgésállapotokhoz férsz hozzá.

A rezgésszint emelése és az erő felvállalása

Ezek a magasabb rezgésállapotok szó szerint felszabadítják a biológiádat.

Ébredj fel.

Akár csillagmag vagy, akár galaktikus önkéntes, akár nem, az emberi tested sok különböző földönkívüli hibrid kísérlete.

És a reptiliánok ezt tudják, és félnek.

Barátom, te Superman vagy azelőtt, hogy Superman rájött volna, ki ő valójában.

Hagyd abba, hogy játszmázol magaddal. Lépj bele az erődbe.

Ha új munkát akarsz, fókuszálj az új munkára. Ha új partnert, jobb életet, több pénzt akarsz, fókuszálj arra, amit szeretnél.

Fókuszálj arra, hogy már most megvan, mert létezik egy idővonal, ahol ez már valóság.

Értsd meg, hogy ennyire erőteljes vagy.

Hagyd abba a játékot. Hagyd abba önmagad korlátozását. Hagyd abba azt a gondolatot, hogy nem vagy méltó.

Ennyi volt tőlem, srácok.

Ha többet szeretnél tudni mindarról, amiről most beszéltem – beleértve a lélekküldetésedet, a különböző hibrid fajokat, fajcsoportokat, személyiségjegyeket, sőt a különböző földönkívüli hibridek fizikai jellemzőit is -, szó szerint minden benne van ebben a könyvben:

Nem haldokolsz. Csak ébredezel.

És ha tudni akarod, hogyan navigálj az új extraszenzoros képességeidben, akkor ez a könyv neked szól:

A szorongásod engem is szorongóvá tesz.

Ennyi volt tőlem.

Iratkozz fel a csatornára, lájkold ezt a videót, és oszd meg más igazságkeresőkkel is, mert mindenkinek tudnia kell erről most.

 

 

——————-

Én ma így tudtam hozzájárulni a bolygó tudatosságához.

Szeretettel: Ildikó

 

——————
Ha a fenti témában érintett vagy, akkor ingával vagy családállítással is rá tudunk nézni.

Családállítás:

SZEGED:         

    • 2026. június 14. vasárnap 9:00
    • 2026. június 23. kedd 15:00

BUDAPEST:

    • 2026. június 7. vasárnap
    • 2026. július 5. vasárnap

 

Cigány vér – az értékes genetikai örökség

Napi Ildi: Mi a jó abban, ha cigány vér is csörgedezik az ereidben?
Az értékes genetikai kód újraéledése

Mindenkiben sok vér keveredik. Ha jobban megvizsgálnánk a felmenőidet, lehet hogy találnánk benned némi finn, mongol, vagy spanyol eredetet is.

Ehhez egy jópofa kis rövidfilm.

Néha ezek a gének, bár távoli ősöktől örököltük őket, előbukkannak és láthatóvá válnak. Máskor pedig nagyon jó lenne, ha előbukkannának, mert hasznodra lennének.

A legrosszabb, amikor tudva-tudván, hogy van egy bizonyos származásunk, azt megítéljük és elzárjuk magunkban. Pedig ha az ítéleteink nem tartanák tőlünk ezt a genetikai örökséget, azok szárba szökkennének és nagyszerű lehetőséggé fejlődnének ki bennünk.

Mi a jó abban, ha cigány vér is csörgedezik az ereidben?  Az értékes genetikai kód újraéledése  Mindenkiben sok vér keveredik. Ha jobban megvizsgálnánk a felmenőidet, lehet hogy találnánk benned némi finn, mongol, vagy spanyol eredetet is. Az életrevalóság, a jövőbelátás és a pénzügyi rafinéria.

Pénzügyi rafinéria

Sokszor felbukkant már a munkám során ez a téma, de csak néhányra tudok visszaemlékezni. Az egyik egy magas beosztású pénzügyes hölggyel fordult elő. Kértem, hogy meséljen az anyai nagypapájáról, mert ott van valami elakadás. Először elsápadt és tiltakozott, aztán egy kicsit oldottuk a feszültségét ÉFT-vel és mindjárt szívesebben beszélt róla. Ő se tudott sokáig semmit a nagypapáról. Személyesen nem ismerte és az anyukája sokáig nem mesélt róla. Ha felmerült a papa személye, az anyja dühös lett és a szégyen szót emlegette. Az ügyfelem nem firtatta, jobb a békesség. Már legalább 40 éves lehetett, amikor mégis feltárult a titok.

Az egyik a cigány származása, a másik pedig egy régi történet. A háború idején a nagyapára a menekülők rábízták a pénzüket, hogy őrizze meg. De később a hazatérők nem kaptak vissza semmit, mert a nagypapa mind „eltapsolta” a rábízott vagyonokat.

Rablóból pandúr

Családtörténetileg rendeztük az elakadásokat, mind a nagypapával, mind a kisemmizettekkel.

Aztán rehabilitálnunk kellett a benne lévő szégyent és megvetést a nagypapa iránt. Egyszer csak döbbent felismerés jelent meg az arcán. Ekkor jött rá, hogy ő a nagypapától örökölte az egyik adottságát és tulajdonképpen abból él meg. Sosem értette, miért van az, hogy ő egyből kiszúrja a csalást. Mivel nap, mint nap cégek könyvelését vizsgálja, ez remekül jön. Valójában nem is annyira jó ő a számvitelben és a könyvelésben, mint amilyen sikeresen fedezi fel a csúsztatásokat. Mindig odatéved a szeme, ahol valamit el akarnak csalni. Emiatt csodálják őt a kollégái annyira.

Tehát a cigány nagyapa zseniális adottságát a csalással kapcsolatban jóra fordította. Így lett a rablóból pandúr. Ne ítéljük meg az adottságainkat, inkább használjuk másra. Építsük be a felébredéshez vezető utunkba.

Látó Irma

Egy ismerősöm, Irma, ránéz valakire és kapásból megmondja azt, amihez nekem hosszas feltáró munka kell. „Á, azoknak sose lesz gyerekük” – mondta egy közös ismerősünkre 10 évvel ezelőtt. Így is lett. Valószínűleg már tényleg nem is lesz – pedig sokat tettek érte. Ő kibontakoztathatná és bölcsen jóra is használhatná a nagymamájától kapott adottságát. De sose fogja. Nem akar ezzel a lehetőséggel foglalkozni, inkább eldugja magából. Csak olykor előtör belőle.
A cigány nagymamától óva intették gyerekkorába. Sose nézz a szemébe – mondta neki az édesanyja. Olyan félelem és sötét lenyomat maradt meg benne a nagymama képességeit illetően, hogy a benne felbukkanó adottságot igyekezett elzárni. Csak olykor előbukkant belőle, de aztán gyorsan visszakozott.

Kiállni magamért „cigánkodás”

Nóra kitűnő szakember, de a munkahelyén másokat hamarabb neveznek ki, így magasabb lesz a fizetési besorolásuk. A munka beosztásban is megfigyelte, hogy bár a többiek panaszkodnak – az egyik kolléganője még el is sírta magát értekezleten a drámai hatás érdekében -, valójában ő többet dolgozik. Pénteken délután a többiek hazamennek, hozzá pedig a maradék ügyfeleket beírják. Tavaly már óvatosan megemlítette ezt a főnökének, aki azt ígérté, hogy később, ha lesz pozíció, majd talán kinevezik.

Beszélgettünk az önérdek képviseletről. Szerinte is szüksége lenne rá, de az olyan „cigánkodás” – ezt a kifejezést használta. Gyerekkori emlékeket idézett föl, ahol az anyukája rendszeresen jókat alkudozott egy házaló cigány asszonnyal. Bár mindenki nyert az üzleten, de aztán az anyukája olyan megvetően nyilatkozott a jelenetről.

Gyerekként olykor meg kellett védenie magát a hazafelé úton , de ezt a harcos kiállását mélyen szégyellte.

Aztán felnőttként önkéntelenül kibukott belőle a karakán kiállás, amit az anyukájától látott. A régi munkahelyén az egyik ügyfél türelmetlenül verte az ajtót, követelve a jogait és a gyors ügyintézést. Épp egy olyan napon, amikor hihetetlenül sok munka adódott és az ügyfelek is várták a sorukat. De ez a legkevésbé rossz sorsú, utoljára érkezett nő felháborodottan dörömbölt az ajtón. Fáradtság, meleg, a várakozók hosszú sora, … ennyi mindennek kellet összejönnie, hogy Nóra kimenjen és helyre tegye a „kedves ügyfelet”. Elmesélte, mennyire szégyellte a viselkedését, még a saját elvékonyodó, sipító hangján is meglepődött. Pedig a rend helyreállt és mindenki megkönnyebbült.

Kiderült, hogy sokadíziglen Nórában is van cigányvér. Bár erre alig van szükség, de ha olykor ki kell állni magáért vagy meg kell védenie magát – jól jönne. Ha nem ítélné meg, jól is használhatná a cigány ősök talpraesettségét.

Erre kapott korrekciót. (No, meg még kutakodtunk egy kicsit egyéb genetikai örökség után is.)

—————

Ajánló:
  1. A nehéz idők még tekernek egyet a szorításukon márciusban. Mit tehetünk ilyenkor? Rendezzük a tudatunkat, sorsunkat, érzéseinket, hogy a problémákkal ne egy alacsony fizikai szinten találkozzunk, hanem egy magasabb analógiás szinten oldjuk meg.

    Az ÉFT foglalkozások Budapesten szerdánként remek támasztékot adnak a nehéz időkhöz.
    Online is elvégezhető.
    Kezdés: márc. 4. szerda 17:00

  2. A legközelebbi Lélekállítás (márc. 21. Szeged) 28/10-es napon lesz. Ez a nap remek alkalom, hogy a rendezzük a pénzhez és a külföldhöz fűződő viszonyt, rendezzük a vállalkozást és letegyük a küszködésprogramokat.
  3. Bardo előadás-sorozat – Dr. Pressing Lajos (a Buddhista Missziótól)
    minden hónap utolsó péntek délutánján, Szegeden

 

Az a karmám, hogy te sikeres légy (2.)

 

 

Napi Ildi: AZ A KARMÁM, HOGY TE SIKERES LÉGY (2.)
(az első rész itt olvasható)

==============================

Tartalom:

  1. Programajánló: NYÁRI KOPOGTATÓS DÉLUTÁNOK TÖBB TÉMÁRA
  2. Cikk: SZEMBETEGSÉG, AMI HOZZÁSEGÍT A LÁTÁSHOZ

==============================

Programajánló:

ÉFT tematikus foglalkozások Szegeden (időpontváltozás nyaralás miatt)

Hogyan engedd el a blokkjaidat erőlködés nélkül?

  • 2016. július 30. szombat 14-18:00 – félelmek, szorongások, pánik, …
  • 2016. augusztus 20. 14-18:00 – azoknak, akik nem tudnak lazítani, ellazulni, pihenni, akik mindig hasznosak
  • 2016. augusztus 27. 14-18:00 – betegségek, fizikai, testi tünetek, a test öngyógyító folyamatainak beindítása

Ítéld meg embertársadat foglalkozás
Belső béke megteremtése a 4 kérdés segítségével
2016. szept.10. 14-20:00 Szeged

==============================

Minden betegség értünk van. Csak meg kell érteni, mire akar rávenni.
Minden betegség értünk van. Csak meg kell érteni, mire akar rávenni.

(Az első rész itt olvasható.)

SZEMBETEGSÉG, AMI HOZZÁSEGÍT A LÁTÁSHOZ

(esetleírás)

Egy régebbi írásomban azt ígértem, hogy folytatom a témát azokról a tehetséges emberekről, akikkel találkozom.

Pár hete egy csinos, okos, fitt hölgy keresett fel. Míg előkészültem, addig csináltattam vele egy rajztesztet. Egész jó kis rajz lett. Egészséges önbizalomról árulkodott. Mellette a párja kissé csenevészebbre sikerült és a háttérben állt. Az egyetlen ami feltűnt, az a földi életből való elvágyódás. De ebben nem voltam biztos.

Elmondta, hogy van egy betegsége, ami miatt otthagyta a szakmáját. Jogászként az állami adminisztrációban dolgozott. El sem tudtam képzelni, milyen betegsége lehet. De aztán ahogy elmondta, már talán láttam is. Egy furcsa szembetegségről volt szó, ami miatt csak a periférikus látása működött jól. (makuladegeneráció)

Érdekes módon a szembetegség javult, miután otthagyta az állását. Ezután sok öngyógyító technikát tanult, új szakmát is elsajátított. A látása pedig sokat javult.

Eddig rendben is volnánk. Azonban mostanában a régi testi tünetek kiújultak. Ugyan csak rövidített krízist élt át, de ez megijesztette, és gondolta utána jár, miről szól most ez a történet, mit nem sikerült kidolgoznia magából.

Aztán kértem, hogy pár percben panaszkodjon, ne legyen jó fej, mondja, ami eszébe jut.

– Előjött a szokásos önértékelési probléma, a szüleivel való viszony, …

– Meg az is, hogy tulajdonképpen már tényleg régóta meg akar halni, csak a férjét még szeretné látni kibontakozni, aztán már nem tartja itt semmi. (Kiderült, hogy ez lesz a lényeg.)

A kiindulás a fogantatás pillanatához vezetett, ahol a lélek elfelejtette, miért is jött és mit vállalt. Valami „nem akarom látni, amire szerződtem” típusú mondat jött ki, ami egészen jól kifejezte a helyzete. Inkarnálódáskor a lélek gyakorta elfelejti, hogy minden, ami történik vele az az ő választása. Ahová született, akihez született, amilyen adottságokat kapott, azt mind ő választotta és éppen erre van szüksége.

Mondjuk úgy, hogy a sors ellehetetlenítette a „világi” munkahelyén és rákényszerítette arra, mait akár magától is vállalhatott volna, akár a meglévő munkája mellett. Az, hogy valaki alternatív, segítői tevékenységet végezzen, nem zárja ki, hogy a társadalmilag elfogadott szakmáját is űzze. Azonban Kriszta egyre távolabb került az egyik életfeladatától, így a – nevezzük sorsnak -, elterelte onnan, ahol biztosan nem csinálta volna azt, amit bevállalt..

Elromlott a látása és kénytelen volt otthagyni a munkahelyét. Megtanult különféle masszírozó technikákat, amivel a vendégeit kezeli.

Aztán ahogy a masszázsokról mesélt, megemlítette, hogy közben valami szörnyűség is történik. Ő tulajdonképpen pontosan látja, mi van belül a páciensében, mivel lehet probléma a testében. De ezt nem mondja el senkinek. Pedig állandóan faggatják. Mintha tudnák, hogy tud valamit. De ő ezt akkor sem mondja!

Ez lett a témánk, mert 100%-ban ennek a képességnek a visszatartása állt a háttérben. Kértem, hogy hangolódjon rám és vizsgálja meg magát, mit érez közben. Megfogta a kezem és hamar jött az érzés:

Ez túl nagy felelősség!”

Ezt vizsgáltuk meg és hamar letisztítottuk a gondolatot. Már egészen másképp viselkedett a megkönnyebbüléstől.

Kerestünk még hasonló korlátokat:

„ Olyannak kell lennem, mint mások.”
„Meg kell mentenem a világot.” …

Aztán a saját magához való viszonyt oldottuk. Állandóan dolgozott, hajszolta magát, ami mögött a „Vezekelnem kell.”

Szenvednem kell.”
Büntetni akarom magam.”
Szolgálnom kell, cseléd akarok lenni, …”

Ezt a Szent Margit tarot kártya is alátámasztotta, amit többször is kihúzott.

Szent Margit IV. Béla lánya, aki különleges képességekkel bírt és az apjának, a királynak próféciákat mondott az ország sorsáról.

Azonban eszembe jutott Margit hitvallása, ami számomra egyrészt rendkívül magasztos, de egyben borzasztó is.
„Istent szeretni, magamat megvetni, senkit nem utálni, meg nem ítélni.”

Nos, Kriszta is különleges képességekkel bír – akárcsak Szent Margit – és ő is bünteti magát. Valami önkéntelen késztetést érzett arra, hogy fárassza, ne kímélje magát.

Bár a családja nem szerette, hogy annyit hajtja magát, de úgy volt vele:

„Ha ti nem büntettek, majd én büntetem magam.”

Erre is elvégeztük a megfelelő korrekciót. A mátrixenergetikát és a rangdrölt használtuk a sejtes szinten tárolt információk törlésére, Ingás Sorstisztítással töröltük az önbüntetéseket, és ÉFT-vel pedig az összes memóriából eltávolítottuk a maradék korlátozó hiedelmeket.

Nagyon gyorsan haladtunk oldással. Bámulatos volt látni Kriszta arcát is, mennyire megváltozott. Végül már a férjét sem akarta röptetni és szolgálni, hanem a saját örömére szeretett volna a pácienseivel foglalkozni.

Ha már így belementünk a részletekbe, akkor azt is elmesélem, hogy mennyire imádom a munka során, amikor a taró kártya információi tűpontosan mutatják az irányt. A kihúzott lapok között ott volt Hórusz is (kardok lovag), aki a mitológia szerint a Széth-tel való harcban elveszíti a szemét. Később visszakapta a látását, mivel a cél szent volt. (Áldozat, ami később megtérül.)

Két érdekesség is felmerült a munka során.

Az egyik egy könyv. Pár éve olvastam Eric Pearl – Kapcsolatteremtő gyógyítás című könyvét. Szenzációsnak találtam és sokat profitáltam belőle a későbbiekben.
Azonban nemrég újból elővettem és hétvégén – mielőtt még a kliensemmel dolgoztam volna – újra elolvastam belőle legalább 120 oldalt. Ez a rész leginkább Eric Pearl életével foglalkozik, nem magával a gyógyítással, amit én személy szerint lebilincselőnek találtam. Elmeséli, hogy mennyire nem is tudott mit kezdeni magával élete első 20-30 évében. Kiropraktőrnek is azért ment, mert olyan jól hangzott. A munkája során az döbbentette meg őt leginkább, amikor a kezelések során furcsa energiákat érzékelt, energiaként látta a problémát és elszórakozott vele és hagyta, hogy megtörténjen, aminek meg kell történnie. Ilyen játékos, az egót félreállító technikával számtalan, napi szintű csodát tapasztalt meg a páciensei kezelésekor.

Eric Pearl csupa olyan dolgot mesél el, amire Krisztának nagy szüksége van. Mintha a kettőjük élete, problémaköre teljesen párhuzamos lenne.
Ekkor értettem meg, hogy miért is éreztem a találkozónk előtti hétvégén olyan ellenállhatatlan késztetést a könyv újraolvasására. Valószínűleg már akkor benne volt a mezőben, hogy hétfőn ezt az információt nekem tovább kell adnom.

Aztán Kriszta megkapta a házi feladatot, ami mindig nagyon fontosnak tartok. A házi feladat gyakorlatai emlékeztetik a klienst arra, amit a kezelés során átállítottunk – az új valóságára.

Búcsúzóul még eszembe jutott valami. Vagyis inkább már egy ideje motoszkált bennem. De ahogyan Kriszta sem a pácienseivel, úgy én sem akartam ezt megosztani vele. Tulajdonképpen nem tudtam eldönteni, vajon igaz-e, amit gondolok? Nem fog-e hülyének nézni, …? Szóval, ugyanaz játszódott le bennem, mint benne szokott a masszírozások során.

Ezért – hogy ne bort igyak és vizet prédikáljak -, elmondtam neki min agyalok és megkérdeztem, megengedi-e, hogy kiteszteljem rajta.
Mivel egy igent kaptam, kiteszteltem.

Hogy mit is?
Azt, amit a könyvben olvastam.
Eszerint Eric Pearlnek – aki egy szkeptikus orvos különben – a kettővel ellentétben 3 DNS szála van. Eric Pearl erről egy rendkívül szórakoztató és kételkedő történetet mesél el (javaslom te is olvasd el, tetszeni fog – 116. oldal). Ez arra utal, hogy olyan képességekkel rendelkezik, amellyel fényt és információt hoz a bolygóra.

Nos, ez merült fel bennem. Ki is teszteltem és az derült ki, hogy Krisztának is 3 DNS szála van. Tehát a Pearl-féle csapathoz tartozik. Ezen egy kicsit elcsodálkozott Kriszta, de elmondtam neki, hogy én ezt teszteltem ki és az ő dolga, hogy mit kezd ezzel az információval. Az én felelősségem abban áll, hogy megosztom vele, a többi az övé. Erről beszéltünk az oldás elején is.

Végül hetekkel később megírtam ezt a cikket és elküldtem Krisztának, aki vidám hangú válaszában engedélyezte, hogy mindezt megosszam veletek és azt írta:

Egyébként mióta Nálad jártam, jól vagyok, haladnak a dolgaim és „szeretem és elfogadom magam”! Köszönöm!

Tehát ez a giccsesen szirupos happy end. 🙂
Bárcsak mindig ilyen vége lenne a kezeléseknek!
És bárcsak ez a történet hozzájárulna a te életedhez is!

==============================

Programajánló:

ÉFT tematikus foglalkozások Szegeden (időpontváltozás nyaralás miatt)

Hogyan engedd el a blokkjaidat erőlködés nélkül?

  • július 30. szombat 14-18:00 – félelmek, szorongások, pánik, …
  • augusztus 20. 14-18:00 – azoknak, akik nem tudnak lazítani, ellazulni, pihenni, akik mindig hasznosak
  • augusztus 27. 14-18:00 – betegségek, fizikai, testi tünetek, a test öngyógyító folyamatainak beindítása

Helyszín: Szeged, Tavasz u.
Részvételi díj: 6.000.-
A részvételhez nem szükséges ismerni az ÉFT technikát. A lényeg az, hogy dolgozzunk az elakadásodon és a blokkjaid eltávolításával új mederbe terelődjön az életed.
És mellékhatásként még meg is tanulod az ÉFT-t.

Ítéld meg embertársadat foglalkozás
Belső béke megteremtése a 4 kérdés segítségével
2016. szept.10. 14-20:00 Szeged

Jelentkezés:
e-mail vagy telefon
hajdu-ildiko kukac t-online.hu
70/ 267 0679

=================================
Remélem, hozzájárul ez a cikk az életedhez!
Üdvözlettel: Hajdú Ildikó
www.hajduildiko.hu 

 

=================================


Hírlevélre feliratkozás itt!